Українська Русский English

Преса про нас


Микола Гордій: «Робота – це і є моє життя!» 13.05.2011

Сьогодні Уманьський тепличний комбінат є одним з провідних підприємств, як з технічної, так і технологічної точки зору, передовим в області овочівництва захищеного грунту України.

Микола Васильович Гордій почав свою трудову діяльність в 1973 році, після закінчення Уманьського сільськогосподарського інституту, на посаді старшого агронома теплично-овочевого комбінату колгоспу ім. Калініна с. Паланка Уманьського району Черкаської області. Ще в 1976 році Микола Васильович, що у той час вже став головним агрономом Уманьського міжколгоспного теплично-овочевого комбінату, мріяв про створення великого сучасного овочевого виробництва на основі новітніх технологій. Прийшов час — і мрія почала утілюватися в життя: у 1979 році Микола Гордій очолив новостворений Уманьський тепличний комбінат. Професія стала його справжнім покликанням, а комбінат — справою всього життя. «Я не уявляю своє життя без роботи, — говорить він. — Робота — це і є моє життя!»

Станом на 1 січня 2011 року у власності комбінату знаходиться 32,6 га теплиць та 10 тис.м2 прекрасно обладнаних складів з сучасним логістичним центром. На переконання Миколи Васильовича, запорука успішного функціонування сучасного підприємства — нові енергозберігаючі технології та постійне оновлення задіяного в роботі устаткування.

До слова, у 2009 році на Уманьському тепличному комбінаті впроваджено міжнародний стандарт GlobalGАР, що гарантує високу якість продукції та дозволяє виходити на міжнародний ринок торгівлі. Одна зі складових успіху підприємства — постійний пошук і вирощування таких сортів овочів, які вирізняються чудовим смаком, високими споживчими якостями і задовольняють найвишуканіший смак споживачів. У 2006 році споживачам була представлена нова торгова марка — «З грядки», у 2010 — «Гордій».

Історія комбінату пам’ятає багато перетворень і змін, часи проблем і перемог. Коли в 2002 році загальними зборами трудового колективу було ухвалено рішення про реорганізацію, а точніше — про створення підприємства ринкового типу, це стало фактично другим народженням комбінату.

Голландські технології у поєднанні з українською працьовитістю плюс талановите керівництво і «сімейність» в кращому сенсі цього слова — ось складові успіху комбінату і його директора. Разом з великим колективом однодумців на комбінаті трудиться вся родина Миколи Васильовича. Микола Васильович Гордій стверджує, що основна цінність на комбінаті — це люди. Кабінет директора завжди відкритий для кожного працівника і пенсіонера підприємтсва. Стратегічний курс «Уманьського тепличного комбінату» залишається незмінним: збільшення виробництва якісної овочевої продукції на основі використання прогресивних енергозберігаючих технологій. Керівництво підприємства розуміє, що утриматися на ринку дозволяють якісна, конкурентна продукція і стабільність. Комбінат постійно приймає участь у різноманітних виставках та конкурсах.

Дипломи та нагороди


Диплом учасника виставки-ярмарку "АГРО - 2009"

Преса про нас


В Умані створено першу в світі промислову теплицю на світлодіодах Philips 01-02-2013 В Умані створено першу в світі промислову теплицю на світлодіодах...