Українська Русский English

Новини


Вітаємо з ювілеєм! 17.04.2013

17 квітня ювілейний День народження керівника агрохімічної лабораторії комбінату Антоніни Миколаївни Гордій – висококласного агронома, шановної людини, коханої дружини, мами, бабусі і просто гарної жінки!

За майже сорокарічний стаж  роботи вона пройшла нелегкий трудовий шлях, підготувала  близько    двох  десятків  кваліфікованих   спеціалістів  закритого ґрунту. Виховала  двох  прекрасних  синів,  які допомагають батькам у впроваджені високих європейських технологій на комбінаті.

Зусиллями Антоніни Миколаївни створена і не має аналогів в країні Центральну агрохімічна лабораторія ґрунтів, води та добрив "Деметра", а зараз вона керує всім агрономічним комплексом комбінату.

За досягнення в розвитку овочівництва закритого ґрунту, впровадження передових технологій вирощування екологічно безпечної продукції та вагомий вклад в українську агрономічну науку Антоніна Миколаївна нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Колектив Уманського тепличного комбінату та профспілковий комітет від щирого серця вітають Антоніну Миколаївну Гордій з ювілейним Днем народження! Бажають міцного здоров’я, життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

 

Дипломи та нагороди


Кубок переможця регіонального рівня Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України" (2009р.)

Преса про нас


Антоніна Гордій: ТЕПЛИЧНИЙ БІЗНЕС - ЦЕ БІЗНЕС "НА КІНЧИКАХ ПАЛЬЦІВ" 01-05-2013 Якщо сьогодні в Україні і є люди, які її рятують та «тримають на...