Українська Русский English

Новини


Вітаємо з ювілеєм! 17.04.2013

17 квітня ювілейний День народження керівника агрохімічної лабораторії комбінату Антоніни Миколаївни Гордій – висококласного агронома, шановної людини, коханої дружини, мами, бабусі і просто гарної жінки!

За майже сорокарічний стаж  роботи вона пройшла нелегкий трудовий шлях, підготувала  близько    двох  десятків  кваліфікованих   спеціалістів  закритого ґрунту. Виховала  двох  прекрасних  синів,  які допомагають батькам у впроваджені високих європейських технологій на комбінаті.

Зусиллями Антоніни Миколаївни створена і не має аналогів в країні Центральну агрохімічна лабораторія ґрунтів, води та добрив "Деметра", а зараз вона керує всім агрономічним комплексом комбінату.

За досягнення в розвитку овочівництва закритого ґрунту, впровадження передових технологій вирощування екологічно безпечної продукції та вагомий вклад в українську агрономічну науку Антоніна Миколаївна нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Колектив Уманського тепличного комбінату та профспілковий комітет від щирого серця вітають Антоніну Миколаївну Гордій з ювілейним Днем народження! Бажають міцного здоров’я, життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

 

Дипломи та нагороди


Диплом учасника виставки-ярмарку "АГРО - 2009"

Новини


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 53/2010 Про відзначення державними нагородами України 26-01-2010 За вагомий особистий внесок у справу консолідації українського...