Українська Русский English

Наша команда


Сьогодні у нас є всі підстави пишатися технічним рівнем нашого підприємства. Впровадження новітніх світових технологій дозволило нам йти на кілька кроків попереду наших конкурентів. Але все це було б абсолютно неможливо без людей, що працюють на комбінаті.

Грамотний, висококваліфікований сучасний менеджмент - це фундамент нашого бізнесу.

Директор комбінату Гордій Микола Васильович - заслужений агроном України, керівник із сорокарічним досвідом роботи. Саме його таланту, інтуїції і працьовитості підприємство зобов'язане своїм відродженням і сьогоднішнім процвітанням.

Династія - це одна з кращих характеристик побудови бізнесу. Вона незмінно говорить про те, що цей бізнес створений не заради отримання миттєвого прибутку і що такі поняття як стабільність, чесність і порядність тут не порожній звук, а справжня цінність. Сьогодні Уманський тепличний комбінат, по суті, є сімейним підприємством. Зусиллями Антоніни Миколаївни Гордій була створена не має аналогів в країні агрохімічна лабораторія "Деметра", а зараз вона керує всім агрономічних комплексом.

Андрій Гордій очолює динамічно розвивається Тальнівське відділення.

Віктор Гордій - заступник директора з економіки, активно просуває інновації на нашому виробництві і займається залученням інвестицій.

Сімейні цінності - це, перш за все, турбота про оточуючих тебе людей. Персонал - це невід'ємна частина нашої родини і головне багатство комбінату.

 

Дипломи та нагороди


Диплом учасника виставки "Овочі та фрукти України - 2007"

Про компаніюПро компанію
Уманський тепличний комбінат заснований в 1974 році. У 2002 році почалося стрімке розширення виробничих площ...