Українська Русский English

Про компанію

ЛЮБИТИ СВОЮ СПРАВУ - ОЗНАЧАЄ БУТИ НАЙКРАЩИМ

У сучасному високотехнологічному світі, коли кожна людина може легко отримати необхідну йому інформацію, а значить, отримати потрібні знання, справжнього успіху домагається лише той, хто щиро любить свою справу і не шкодує ніяких сил, щоб стати в цій справі кращим.

 

Уманський тепличний комбінат заснований в 1974 році. У 2002 році почалося стрімке розширення виробничих площ, збільшився обсяг виробництва продукції закритого ґрунту, значно підвищилася продуктивність праці, суттєво зріс рівень оплати праці і як результат - рівень сплати податків.

 

Починаючи з 2002 року, площа сучасних теплиць європейського типу збільшилася на 28,1 га і на сьогоднішній день складає 35,15 га. Теплиці розташовані в м.Умань, а також по філіях підприємства - у містах Христинівка і Тальне Черкаської області:

22,5 га - м. Умань,
1,05 га - м. Христинівка,
11,6 га - м. Тальне.

Сьогодні на Уманському тепличному комбінаті експлуатуються найсучасніші теплиці європейського зразка. У них реалізовані новітні розробки та досягнення в області вирощування овочів у закритому ґрунті. Це та інноваційна конструкція самої теплиці, що дозволяє підвищити світловий потік більш ніж на 10% в порівнянні з теплицями попереднього покоління, і складна комп'ютеризована система підтримки мікроклімату, і енергозберігаюча технологія використання парникових газів, і ще дуже багато інших унікальних і новаторських рішень, що дозволяють істотно підвищити не тільки врожайність, але і якість продукції, знизивши енерго-і трудовитрати.

За останні роки комбінат зумів реалізувати ряд масштабних інвестиційних проектів, для виконання яких були запрошені провідні західні компанії та фахівці.

Підприємство має складський комплекс площею 10 тис.м2, який дозволяє виконувати найвищі вимоги до зберігання і переробки продукції.

Власний логістичний центр забезпечує оптимальні рішення сортування, фасування, пакування та доставки продукції.

Стратегічний курс Уманського тепличного комбінату - це збільшення виробництва якісної овочевої продукції за рахунок використання сучасних енергозберігаючих технологій та розширення ринків збуту.

Дипломи та нагороди


Диплом учасника виставки-ярмарку "АГРО - 2008"

Новини


ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО БЕЗПЕКУ 28-02-2020 Адміністрація ПОСП «Уманський тепличний комбінат» вважає, що...
 • 1974
  Створення Уманського міжколгоспного навчально-виробничого комбінату. Площа теплиць - 6 га
 • 1985-1989
  Будівництво і поетапне введення в експлуатацію теплиць площею 4 га
 • 1990
  Будівництво розсадного відділення площею 0,75 га
 • 2000
  Відкриття агрохімічної лабораторії ґрунтів, води й добрив "Деметра"
 • 2001
  Придбання теплиці площею 1,05 га в м.Христинівка Черкаської області
 • 2002
  Реорганізація комбінату. Будівництво 0,5 га теплиць в м.Тальне Черкаської області
 • 2003
  Реконструкція 1,8 га теплиць у м. Тальне Черкаської області
 • 2004
  Початок реалізації проекту з будівництва 8,2 га теплиць в м. Умань. Введення в експлуатацію першої черги теплиць площею 2 га
 • 2005
  Введення в експлуатацію другої черги теплиць площею 2 га в м. Умань. Придбання сортувальної лінії
 • 2006
  Завершення будівництва 8,2 га теплиць в м.Умань. Розширення складських приміщень. Придбання сортувального і пакувального обладнання. Висновок на ринок торгової марки «З ГРЯДКИ»
 • 2007
  Будівництво і введення в експлуатацію теплиці площею 9,3 га в м.Тальне. Будівництво складу готової продукції площею 10 тис.м2. Придбання сортувального і пакувального обладнання для цеху передпродажної підготовки продукції
 • 2008
  Реконструкція і введення в експлуатацію теплиці площею 5 га в м.Умань. Монтаж і введення в експлуатацію котла-утилізатора в м.Тальне. Початок реалізації проекту з впровадження системи когенерації. Виведення на ринок торгової марки «ГОРДІЙ»
 • 2009
  Введення в експлуатацію системи когенерації
 • 2010
  Початок реалізації проекту з будівництва електрокотельні
 • 2011
  Будівництво нового розсадного відділення площею 2,2 га
 • 2012
  Будівництво та введення в експлуатацію другої черги розсадного відділення площею 1,1 га