Українська Русский English

Лабораторія


У 2000 році на базі агрохімічної лабораторії комбінату в рамках державної програми нідерландсько-східноєвропейського співробітництва була створена центральна агрохімічна лабораторія грунтів, води й добрив «Деметра».

Сьогодні в лабораторії використовується сучасне обладнання з комп'ютерним управлінням, завдяки якому ми визначаємо 17 макро-і мікроелементів.

Процес проведення аналізу повністю автоматизований від подачі зразка на прилад до отримання результатів аналізу, що виключає помилку. Для контролю роботи приладів використовуються контрольні розчини, затверджені Держстандартом.

Основні завдання лабораторії:

  • аналіз витяжки з субстрату і контроль приготування маткових розчинів;
  • аналіз поливної води;
  • складання і коректування рецептів (з огляду на культуру, фази розвитку рослин та аналіз на наявність залишків в субстраті);
  • визначення нітратів у продукції та видача сертифікатів.

Роботу лабораторії контролює Держстандарт, який раз на три роки проводить атестацію і дає дозвіл на проведення вимірювань у сфері контролю якості та безпеки продуктів харчування.

Дипломи та нагороди


Кубок переможця регіонального рівня Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України" (2009р.)

Новини


Уманський тепличний комбінат зменшив споживання газу вдесятеро 30-01-2020 ПОСП «Уманський тепличний комбінат» зменшив споживання газу в 10...