Українська Русский English

Лабораторія


У 2000 році на базі агрохімічної лабораторії комбінату в рамках державної програми нідерландсько-східноєвропейського співробітництва була створена центральна агрохімічна лабораторія грунтів, води й добрив «Деметра».

Сьогодні в лабораторії використовується сучасне обладнання з комп'ютерним управлінням, завдяки якому ми визначаємо 17 макро-і мікроелементів.

Процес проведення аналізу повністю автоматизований від подачі зразка на прилад до отримання результатів аналізу, що виключає помилку. Для контролю роботи приладів використовуються контрольні розчини, затверджені Держстандартом.

Основні завдання лабораторії:

  • аналіз витяжки з субстрату і контроль приготування маткових розчинів;
  • аналіз поливної води;
  • складання і коректування рецептів (з огляду на культуру, фази розвитку рослин та аналіз на наявність залишків в субстраті);
  • визначення нітратів у продукції та видача сертифікатів.

Роботу лабораторії контролює Держстандарт, який раз на три роки проводить атестацію і дає дозвіл на проведення вимірювань у сфері контролю якості та безпеки продуктів харчування.

Cертифікати


Сертифікат GLOBALG.A.P. - 2010

Новини


Уманський тепличний комбінат переорієнтував свій експорт на ринки ЄС 09-01-2018 Уманський тепличний комбінат в 2017 році переорієнтував свій експорт...