Українська Русский English

Логістика


Сьогодні предметом нашої особливої ​​гордості є новітній логістичний центр, куди входить Центральний склад площею 10 тис.м2 і два склади готової продукції.

Центральний склад оснащений сучасною французькою напівавтоматичною сортувальною лінією POMONE II, в якій реалізовані всі новітні розробки компанії MAF RODA, зокрема, система OPTISCAN, яка використовується для сортування томатів за вагою, діаметром і кольором. Лінія облаштована напівавтоматичними виходами, що знижує трудовитрати. Також ми маємо сортувальну лінію з системою доважування для сортування китицевого томату.

Перевагами ліній є мінімальне втручання людини в процес сортування та делікатне поводження з продуктом, що знижує ризик травмування плодів.

Пакувальна лінія дозволяє робити дрібну фасовку з точною вагою. А яскрава етикетка на упаковці робить продукт естетично привабливим для покупця.

Система паллетування за допомогою спеціальних пакувальних матеріалів та якісної тари полегшує облік, зберігання, відвантаження і доставку продукції.

Холодильне устаткування з регульованою температурою і вологістю дозволяє дотримуватися найвищих вимог до зберігання продукції.

Впровадження автоматизованої програми складського обліку дозволяє проводити реєстрацію зібраного врожаю, відсортованої і упакованої продукції, а також продукції, готової до відвантаження, швидко і без помилок. Облік залишків матеріалів дозволяє завжди мати необхідний запас пакувального матеріалу.

Обробка замовлень і доставка продукції власним сучасним рефрижераторним транспортом відбувається протягом 24 годин в будь-яку точку країни.