Українська Русский English

Це цікаво


Історія. Основні етапи розвитку 30.01.2012

Наше підприємство засноване в 1974 році як Уманський міжколгоспний учбово-виробничий тепличний комбінат. Його засновником та незмінним директором є відомий агроном, Заслужений працівник сільського господарства України Микола Васильович Гордій.

Історія УТК пам'ятає багато змін і перетворень, часи перемог і проблем. Незабаром після створення комбінат стає незмінним учасником і лауреатом ВДНГ УРСР та СРСР, де 1979 року нагороджується золотою медаллю. У 1981 р. виходить на міжнародну арену - бере участь у виставці «Агро-81», що проходила у німецькому місті Лейпцигу.

Новий етап в історії підприємства починається з 2002 року. Він став фактично роком другого народження УТК. Почалося нарощення виробництва сільськогосподарської продукції закритого ґрунту, значно зросли обсяги інвестування коштів у виробництво, покращилася продуктивність праці, суттєво підвищився рівень оплати праці.

У 2006 році було завершено будівництво теплиць європейського типу, придбано новітню сортувальну лінію, що остаточно перетворило наше підприємство на сучасне овочеве виробництво. Тоді ж була представлена споживачам нова торгова марка - «З ГРЯДКИ». Почався новий відлік нашої історії.

Комбінат взяв курс на будівництво нових виробничих площ, розширення та переоснащення виробництва. 

Створено власну логістичну службу. На комбінаті у 2000 році створено єдину в Україні с/г лабораторію ґрунтів, води та добрив.

Комбінат зумів реалізувати ряд масштабних інвестиційних проектів, до виконання яких запрошуються провідні західні компанії та спеціалісти. 

Дипломи та нагороди


Диплом учасника виставки "Овочі та фрукти України - 2007"

Новини


Початок сезону урожаю 2014 року 02-12-2013 На Уманському тепличному комбінаті почався новий сезон урожаю 2014...