Українська Русский English

Це цікаво


Історія. Основні етапи розвитку 30.01.2012

Наше підприємство засноване в 1974 році як Уманський міжколгоспний учбово-виробничий тепличний комбінат. Його засновником та незмінним директором є відомий агроном, Заслужений працівник сільського господарства України Микола Васильович Гордій.

Історія УТК пам'ятає багато змін і перетворень, часи перемог і проблем. Незабаром після створення комбінат стає незмінним учасником і лауреатом ВДНГ УРСР та СРСР, де 1979 року нагороджується золотою медаллю. У 1981 р. виходить на міжнародну арену - бере участь у виставці «Агро-81», що проходила у німецькому місті Лейпцигу.

Новий етап в історії підприємства починається з 2002 року. Він став фактично роком другого народження УТК. Почалося нарощення виробництва сільськогосподарської продукції закритого ґрунту, значно зросли обсяги інвестування коштів у виробництво, покращилася продуктивність праці, суттєво підвищився рівень оплати праці.

У 2006 році було завершено будівництво теплиць європейського типу, придбано новітню сортувальну лінію, що остаточно перетворило наше підприємство на сучасне овочеве виробництво. Тоді ж була представлена споживачам нова торгова марка - «З ГРЯДКИ». Почався новий відлік нашої історії.

Комбінат взяв курс на будівництво нових виробничих площ, розширення та переоснащення виробництва. 

Створено власну логістичну службу. На комбінаті у 2000 році створено єдину в Україні с/г лабораторію ґрунтів, води та добрив.

Комбінат зумів реалізувати ряд масштабних інвестиційних проектів, до виконання яких запрошуються провідні західні компанії та спеціалісти. 

Cертифікати


Сертифікат GLOBALG.A.P. - 2009

Новини


Уманський тепличний комбінат зменшив споживання газу вдесятеро 30-01-2020 ПОСП «Уманський тепличний комбінат» зменшив споживання газу в 10...