Українська Русский English

Преса про нас


PHILIPS в Україні представляє інноваційні рішення для підвищення ефективності тепличного бізнесу 29.09.2010

Київ, Україна - Продуктивність тепличних господарств безпосередньо залежить від світових рішень, які вони використовують для стимулювання росту рослин. Компанія Philips, світовий лідер в області світлових рішень, постійно вдосконалює свою продукцію. Одна з новинок цього року - світлодіодний модуль GreenPower LED - зможе підвищити врожайність на 18%. Інша новинка - Master GreenPower Plus 1000W EL - при тих же енерговитратах забезпечить додаткові 4% світла для росту рослин.

Обидва нові рішення Philips для освітлення теплиць будуть апробовані на Уманському тепличному комбінаті, де вже з успіхом використовуються розробки Philips. Сьогодні Україна - друга країна в Європі, після Голландії, де застосовуються ці інноваційні технології. У ряді теплиць Уманського підприємства вже встановлені світлодіодні модулі Green Power LED. Надалі традиційні лампи GreenPower / Vision 1000W, термін експлуатації яких підійде до кінця, будуть замінені на більш досконалі лампи Master GreenPower Plus 1000W EL.

Удо ван слоті, директор напрямку тепличного освітлення, Philips «Світлові рішення» в Голландії: «Ми вважаємо невипадковим, що самі передові технології Philips для освітлення теплиць з'являються саме в Україну. Для цього є як об'єктивні, так і суб'єктивні умови. По-перше, країна знаходиться в підходящому для розвитку тепличного господарства кліматичному поясі. По-друге, протягом кількох останніх років ми переконалися, що в Україні є підприємства, які прагнуть до інновацій, прораховують ефективність від їх використання та готові інвестувати у розвиток бізнесу ».

Україна стала одним з піонерів по впровадженню інноваційних технологій в тепличних господарствах багато в чому завдяки вітчизняної компанії «ППФ Електросвіт». Це одна з 5 компаній в світі, яка отримала авторизацію на виробництво електронних світильників для ламп Philips серії GreenPower.

Ігор Поліщук, директор компанії «ППФ Електросвіт»: «Технічні вимоги компанії Philips дуже високі. І ми пишаємося, що є єдиною компанією у Східній Європі, продукція якої відповідає всім необхідним критеріям. Наша місія - сприяти становленню інноваційного тепличного господарства в Україну, надаючи найсучаснішу технічну базу. Ми впевнені - наше виробництво, розташоване в Україну, в тандемі з використанням передових світових рішень Philips дозволить значно підвищити ефективність бізнесу вітчизняних підприємств ».

Після успішних тестів в Голландії новий світлодіодний модуль GreenPower LED буде апробовано на Уманському тепличному комбінаті в період сезону вирощування 2010/2011. Перші результати очікуються вже до червня наступного року.

Микола Гордій, директор Уманського тепличного комбінату: «Системи освітлення лампа / баласт GreenPower / Vision 1000W, які були встановлені в наших теплицях на площі 5 га в 2008 році, забезпечили нам 25% зростання врожайності. За допомогою нових світлодіодних модулів в поєднанні з натрієвими лампами Philips ми очікуємо підвищення врожайності на 15-18% додатково ». Окрім збільшення світловіддачі на 4% нові натрієві лампи Master GreenPower Plus 1000W EL найбільш енергоефективні в своєму класі. За попередніми підрахунками термін окупності інвестицій складе 2-2,5 року.

Вадим Поляковський, менеджер з маркетингу, Philips «Світлові рішення» в Україну: «Тепличні господарства, особливо в такій країні, як Україна, можуть приносити великі прибутки. Але тільки в тому випадку, якщо це інноваційні господарства. Ми пропонуємо для українських підприємців найновіші розробки в сфері світлових рішень і готові рецепти їх використання, за якими стоїть весь величезний науково-дослідний потенціал Philips і багаторічні практичні експерименти ». Нові світлодіодні модулі Green Power LED

 • Застосовується для багаторівневої культивації рослин, особливо розсади.
 • Використовується оптимальний спектр і рівень освітленості для росту рослин, встановлений в ході більш 30 польових тестів.
 • Дозволяють заощаджувати 60% електроенергії в порівнянні із звичайними люмінесцентними лампами при тих же результатах.
 • Прогнозоване підвищення врожайності при інших рівних умовах - на 18%.

Нові лампи Master GreenPower Plus 1000W EL

 • Випромінюють на 4% більше світла для росту при тих же витратах електроенергії, ніж аналогічні лампи попереднього покоління GreenPower / Vision 1000W.
 • Є прямою заміною GreenPower / Vision 1000W, що дозволяє поліпшити освітлювальну установку без всяких переробок.

Лампи GreenPower і баласти GreenVision 1000W

 • Застосовуються для підвищення продуктивності теплиць.
 • Прийшли на зміну систем з традиційним електромагнітним баластом.
 • Зменшують навантаження на теплицю. Нова система в порівнянні з традиційною важить приблизно на 5 кг менше на одну світлову крапку.
 • Має тривалий термін служби і велику стійкість до перепадів напруги.
 • Підвищує врожайність на 25%.

Про компанііa Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) - це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення якості життя людей шляхом постійного впровадження інновацій. Будучи світовим лідером в галузі охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень, Philips у своїх технологічних і дизайнерських рішеннях орієнтується на людей. Потреби споживачів і принцип «розумно і просто» лежать в основі всіх розробок компанії. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, 116 000 співробітників працюють в представництвах компанії більш ніж в 60 країнах світу. Обсяг продажів в 2009 році склав 23 млрд євро. Компанія займає лідируючі позиції в розробці обладнання для кардіології, невідкладної допомоги та медичного обслуговування на дому, в області енергоефективних світлотехнічних рішень та інноваційних систем освітлення. Світовий лідер на ринку споживчих товарів, Philips задає нові стандарти в сегментах плоских телевізорів, електробритв та засобів особистої гігієни, портативних телевізорів і DVD, а також приладів і засобів для догляду за порожниною рота.

Про компанію «ППФ Електросвіт"

Компанія «ППФ Електросвіт» була заснована в 2003 році, основними напрямками діяльності є розробка світлотехнічних та електротехнічних проектів, розробка та виготовлення систем управління освітлювальними приладами, монтаж систем освітлення, а також сервісне обслуговування систем освітлення в гарантійний та післягарантійний періоди. Починаючи з 2006 року, ТОВ «ППФ Електросвіт» є виробничим партнером компанії Philips «Світлові рішення» в Україну в агротехнічної сфері.

Джерело: AgroTimes.net