Українська Русский English

Преса про нас


Лауреати загальнонаціональної програми "ЛЮДИНА РОКУ- 2009" 15.03.2010

В номінації "АГРАРІЙ РОКУ"

Бахматюк Олег

Почесний Голова ТОВ "Агрохолдинг "Авангард".

Головко Віталій

Генеральний директор ТОВ Агрофірма "Обрій".

Гордій Микола

Директор Приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Уманський тепличний комбінат", Заслужений працівник сільського господарства, вчений агроном. Нагороджений орденом "Дружби народів", кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ст.

Найголовніші здобутки у Вашій професійній діяльності в 2009 році: Введено в експлуатацію найсучаснішу теплицю площею 5 га, якій немає аналогів в Україні та яка забезпечує вирощування овочів в зимовий період; впроваджена система з вироблення власної електроенергії при застосуванні когенераційних установок з метою використанна електроенергії для досвічування культур закритого ґрунту. З метою економії енергоресурсів впроваджено систему утилізації відпрацьованих газів газокомпресорних станцій магістральних трубопроводів для виробітку теплової енергії, що дало можливість зменшити використання газу для обігріву 12 га теплиць на 60-70%; проведено сертифікацію продукції за міжнародним стандартом GlobalGAP і отримано відповідний сертифікат якості, який дає можливість поставляти овочеву продукцію тепличного комбінату до країн Європи (це сільськогосподарське підприємство на території бувшого Радянського Союзу, яке отримало вказаний сертифікат).

Ваша "Формула успіху" - знання своєї справи, впевненість у своїх силах, високий рівень розвитку і вміння доводити справу до кінця.

Ваш життєвий девіз - "Дорогу осилит идущий".

Назва ангела-хранителя, який допомагає Вам досягати успіху - Ангел-охоронець кожного з нас - є добрий дух, який веде нас по життєвих стежках, оберігає і робить все, що служить нашому благу.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві ? - В дитинстві мріяв стати агрономом, так як народився в селі.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо "так", то яка? - Моя мрія бути щасливим в оточенні щасливих людей і щоб працівники мого підприємства отримували заробітну плату як європейці.

Бути сьогодні успішним - це вміти передбачати "підводні течії" в економіці, вміти їх аналізувати і з найменшими збитками для компанії виходити зі складних ситуацій; висока працездатність, толерантність, порядність.

Яка подія у Вашому житті пов”язана з цифрою 14? - Цифра 14 - 14 березня людство відзначає Міжнародний день числа "Пі".

Чи вірите Ви у щасливі та нещасливі цифри ? Якщо вірите - які цифри для Вас щасливі? - Щаслива цифра - 49 (номер кімнати у гуртожитку Уманського сільськогосподарського інституту, який дав мені путівку в життя).

Чи носите Ви будь-який талісман, і якщо «так», то який ? - Мій талісман - вишитий маминою рукою рушник і подарований кождному з трьох братів.

Що Ви говорите собі, прокинувшись вранці? А на ніч перед сном ? - Кожен день я зустрічаю з думкою - утвердитись у сьому житті, а ввечері - роблю аналіз за прожитий день.

Якби у Вас була можливість "почати все з нуля", що саме Ви б змінити у своєму житті? - Все залишив би без змін, тому що досвід роботи за всі роки неможливо поміняти ні на що.

Що таке щастя? - Щастя - це здоров’я моєї сім’ї і близьких мені людей.

Кому в житті Ви заздрите? - Нікому. Заздрість руйнує особистість.

Яка риса характеру - Ваш головний недолік? - У всіх, без винятку, людей бачу лише позитив.

Скільки разів на день Ви дивитесь у дзеркало і навіщо? - Багато раз, так як я сам керую автомобілем і досить часто приходиться дивитись у дзеркало, особливо при обгонах.

В якому віці Ви вперше закохались? - Вперше я закохався в колисці - в свою найкращу в світі маму. Цю любов проніс через все життя.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо "так", то яка? - Зараз багато приділяю уваги професійній літературі.

Ваш улюблений афоризм? - "Розумна людина знайде вихід з будь-якого складного положення, а мудра - в це положення не попаде" (Ю.Ріхтер)

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? - Я вмію спілкуватися з людьми різного віку, статі, національності, віросповідань і конфесій. Головне, щоб вони були цікавими людьми.

Якщо б Ви стали Президентом України, щоб Ви зробити в першу чергу? - Створив би команду з професіоналів.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? - Найбільше досягнення в житті - моя сім’я, мої діти і внук. А помилки є у кожної людини, головне зробити правильні висновки і більше їх не повторювати.

Яке зайняття для Вас – найкращий відпочинок? - Спілкування зі своєю родиною.

Cертифікати


Сертифікат GLOBALG.A.P. - 2011

Преса про нас


PHILIPS в Україні представляє інноваційні рішення для підвищення ефективності тепличного... 29-09-2010 Продуктивність тепличних господарств безпосередньо залежить від...